Reklam Panosu Çitleri

Genellikle büyük inşaat projelerinde uygulanmaktadır. İnşaat süresince firmaların proje  görsellerini sergileyebilecekleri, satışa ve reklama yönelik faydalı ve görterişli bir uygulamadır. Aynı zamanda da şantiye güveniği sağlanmış olur. Yükseklik isteğe göre değişebilsede genellikle 2,00 m – 3,00 m civarındadır. İstenirse ışıklandırma yapılarak, hava karardıktan sonra da projeye dikkat çekilmiş olur. 

Trapez sac uygulamasında da olduğu gibi modüler ve sabit sistem olarak iki farklı şekilde uygulanmaktadır. Modüler sistem, ilk yapıldığında daha pahalı bir sistem olsa da, iş sonunda sökülüp  başka yere taşınabildiğinden zaman içinde daha ekonomik olur. Sabit sistem yerinde yapılan bir uygulama olup, iş sonunda kısmen sökülebilse de malzeme zayiatı daha çok olmaktadır.

Kutu profilden imal edilen çerçeveye veya konstrüksiyona, su kontrası vidalanarak yapılmaktadır. Birim fiyatı ucuzlatmak için, su kontrası yerine, OSB'de kullanılabilmektedir. Ancak OSB suya dayanıklı olmadığından, vinil kaplanmayan (arka) yüzeyin, boyanması gerekmektedir. Şantiyenin kaç yıl kalacağına bağlı olarak malzemeye karar vermek daha doğru olur. Ahşap plakalar kaplandıktan sonra, oluşan kesintisiz düz yüzeye, vinil kaplayarak her türlü reklam görselinizi monte edebilirsiniz. Bu uygulamanın detaylarını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.