Çerçeveli Çit

Çit Hasırı klasik çelik hasır ebatlarının (2,15 x 5,00 m) yanı sıra, sipariş miktarına bağlı olarak çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Metal bir çerçeve içerisine yerleştirilmek sureti ile çit uygulamalarında kullanılmaktadır. Çerçeve genellikle köşebent olmakla birlikte kutu profil, boru gibi malzemelerde kullanılabilir. Kaplama, bütçeye ve müşteri tercihlerine bağlıdır. En ekonomik seçenek antipas üzeri yağlı boyalıdır. Nispeten daha pahalı, ancak uzun ömürlü seçenek ise sıcak daldırma galvaniz kaplamalı veya galvaniz kaplama üzerine polyester fırın boyalı olarak sunulmaktadır.  50 x 150 mm göz aralığına ve 4,50 – 5,00 mm çubuk çapına sahip olan bu ürün yine isteğe bağlı olarak farklı kalınlık ve göz aralığında üretilebilmektedir. İsteğe ve kullanım amacına bağlı yükseklikte üretim yapılabilmektedir. Projelerinize uygun üretim konusunda bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Kafes Hasırlı Çit ; 

Kafes Hasır genellikle 1,00 x 2,00 m ebatlarında 50 x 50 mm göz aralığında üretilmekte olup, tel kalınlığı ve kaplama cinsi çeşitlilik görtermektedir. Kafes hasır plaka ebatları isteğe bağlı olarak değişebilmektedir. Birçok farklı amaç için kullanılan kafes hasırda bir çerçeve içerisine monte edilerek uygunmaktadır. Yapılacak kaplamaya bağlı olarak siyah telden veya galvanizli telden imal edilmektedir. 

Örgü Telli Çit ; 

Çerçeve içerisine örgü teli monte edilerek yapılan bir uygulama şeklidir. Çeşitli ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Çerçeve diğer sistemlerde olduğu gibi genellikle köşebent olup kutu profil veya boruda kullanılmaktadır. Bütçeye bağlı olarak yağlı boyalı, sıcak daldırma galvaniz kaplı veya elektrostatik polyester fırın boyalı olarak üretilebilmektedir. Kullanılan örgü teli, genellikle 50 x 50 mm göz aralığında ve 2,50 - 3,50 mm kalınlığında sıcak daldırma galvaniz veya PVC kaplı olmaktadır. 

Genişletilmiş (Açma) Saclı Çit ;

Çerçeve içerisine genişeltilmiş (açma) sac monte edilerek uygulanmakta olan çit çeşitidir. Genellikle 1,00 x 2,00 m ebatlarında üretilen bu ürün, çeşitli ebatlarda da üretilmektedir. Bu çit uygulaması çoğunlukla resmi kurumların tercihi olmaktadır. Çerçeve genellikle köşebentten yapılmaktadır. Kaplama olarak sıcak daldırma galvaniz yapılmakta olup istenirse elektrostatik boyalı ve yağlı boyalı olarakta yapılabilir.